Leiding gezocht M/V

Beste ouders, leden en sympathisanten. Zoals jullie misschien al wel gemerkt hebben, staan wij ondertussen al enkele jaren met een niet al te grote leidingsploeg voor een gestaag groeiend ledenaantal. Met dit groeiend ledenaantal kunnen we niet anders dan tevreden zijn. Maar, zoals eerder gezegd, is onze leidingsploeg niet overdreven groot. De kwaliteit van de vergaderingen, weekends en dergelijke lijdt hier niet onder, maar het plaatst wel meer druk op de schouders van onze leiding. Om deze reden zijn wij op zoek naar jonge en enthousiaste mensen die graag deel zouden uitmaken van onze jeugdbeweging. Elke leider uit onze ploeg kan u verzekeren dat dit een niet te missen kans is om een hele nieuwe vriendengroep te ontdekken, je vrije tijd op een bijzonder zinvolle manier te besteden, en op verschillende vlakken te groeien als mens.

Kent u iemand met een leeftijd van 14-21 jaar (nieuwe verkenners zijn namelijk ook meer dan welkom, zij zijn de laatste tak voor het leiding worden) die volgens u interesse zou hebben?  Aarzel niet om de persoon in kwestie met ons in contact te brengen. Alvast enorm bedankt!

Een stevige linker,

Scouts Jan Breydel